Shesim apartament ne Sarande!

 • €135,000
Sarandë
Për Shitje Tërhequr

Shesim apartament ne Sarande!

Sarandë
 • €135,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 99 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27152
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament ne qytetin e Sarandes, me pamje nga Deti!

Apartamenti ka siperfaqe 99 m2. Ka dy dhoma gjumi, ambienti i ndenjes dhe i gatimit, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti.

Apartamenti eshte ne katin e 4-rt (kati i 3-te i banimit) te nje pallati te sapondertuar, i cili ka gjithsej 14 apartamente. Pallati eshte i pajisur me ashensor te madh bashkekohor, ka uje dhe drita 24 ore, ka mundesi parkimi te lire pasi para pallatit ka rreth 1500 metra katror te shtruar me pllaka ne funksion te pallatit.

Apartamenti eshte 5 minuta larg me kembe nga plazhi dhe qendra e qytetit. Eshte plotesisht i mobiluar dhe shitet ne gjendje te mobiluar. Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj