Shesim apartament 3+1 Rruga Qemal Stafa!

  • €233,000
Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim apartament 3+1 Rruga Qemal Stafa!

Tiranë
  • €233,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 217,94
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35985
  • ID Prones

Përshkrim

Ne rrugen Qemal Stafa  ne nje kompleks  teper  luksoz   , shesim apartament 3+1  me cmim kleringu.

Apartamenti ka siperfaqe totale 217,94  m2, prej te cilave 114,11 m2 eshte  siperfaqja  bruto e apartamentit dhe 103,83 m2 eshte siperfaqe verande .

Apartamenti eshte ne faze karabina . Ndodhet  ne katin e 6 te kompleksit.

Cmimi eshte 233.000 Euro

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle