DUPLEX ME QERA, QENDER.

 • €1,500
Qendër, Tiranë
Për Qira

DUPLEX ME QERA, QENDER.

Qendër, Tiranë
 • €1,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 160
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44426
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament duplex me qera, ne rrugen e Kavajes, shume prane sheshit Skenderbej.

Duplexi ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 te nje pallati te ri me 2 ashensore.

Ka siperfaqe neto 150 m2 dhe bruto 160m2.

Organizohet ne dhome ndenje , kuzhine, tualet dhe ballkon ne katin e pare dhe ne katin e dyte, 2 dhoma gjumi, tualet , garderobe dhe ballkon.

Orientim Jug, Lindje.

Cmimi eshte 1500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo