Shesim apartament 1+1, si dhe garsoniere, tek Rruga Mine Peza

 • €130,000
Rruga e Durrësit, Rruga Haxhi Dalliu, Rruga Mine Peza, Sheshi Skënderbej, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim apartament 1+1, si dhe garsoniere, tek Rruga Mine Peza

Rruga e Durrësit, Rruga Haxhi Dalliu, Rruga Mine Peza, Sheshi Skënderbej, Zogu i Zi, Tiranë
 • €130,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 70 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31811
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim nje apartament 1+1 , si dhe nje garsoniere , ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise.
Ndodhen ne katin e 4 te nje pallati ekzistues buze rruge kryesore.
Pronat jane te dhena me qira ne vleren 750 euro/ muaji.
Siperfaqe totale 70 m2.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

KTHIMI I INVESTIMIT NE ME PAK SE 15 VITE.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj