APARTAMENT ME QERA, PALLATI I BRIGADAVE.

 • €800/muaj
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT ME QERA, PALLATI I BRIGADAVE.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41102
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament me qera, prane pallatit te brigadave.

Apartamenti ka siperfaqe 140 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje vile private.

Eshte i organizuar ne korridor shperndares, dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone, si dhe oborr.

Cmimi eshte 800 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo