Post Parkimi ne Shitje!

  • €10,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Post Parkimi ne Shitje!

Astir, Tiranë
  • €10,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 25
  • Sipërfaqe ㎡
  • 1
  • Garazh
  • P27279
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet post parkimi ne zonen e Astirit prane komplekist Vila L.  Posti i parkimit ka siperfaqe 25 m2 dhe ndodhet ne katin -1.

Disponon Dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj