Shitet apartament luksoz, Myslym Shyri

 • €240,000
Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament luksoz, Myslym Shyri

Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €240,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 136 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26638
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament luksoz ne Rrugen Islam Alla, ne Mysylm Shyr. Apartamenti eshte totalisht i rinovuar, me punime shume cilesore dhe me mobilim modern.

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 135.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 9(te fundit) te pallatit me taracen ne perdorim. Hyrja eshte e organizuar nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, koridor shperndares, ballkon, 2 tualete.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj