Apartament 1+1 ne Fresk

 • €46,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1 ne Fresk

Fresku, Tiranë
 • €46,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75.4
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34756
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me siperfaqe 75.4 m2  ne Fresk .

Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes plus ambient gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon .

Kompleksi eshte ne faze perfundimtare te punimeve .

Me nje cilesi shume te larte ndertimi dhe ne nje pozicion qe ka orientim plot drite ky kompleks te jep mundesi fantastike per nje jetese te qete dhe komode  .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani