KAPANON NE SHITJE, TOP-CHANNEL.

  • €495,000
Kashar, Tiranë
Për Shitje

KAPANON NE SHITJE, TOP-CHANNEL.

Kashar, Tiranë
  • €495,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 800
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38854
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim kapanon ne Kashar, prane Top-Channel.

Kapanoni ka siperfaqe 413 m2 dhe trualli me siperfaqe 800m2.

Aktualisht eshte e dhene me qera ne vleren 1500 euro ne muaj.

Cmimi eshte 495000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo