Shitet apartament 1+1 “Tulipan Residence”, Mjull Bathore!

 • €155,000
Mjull Bathore, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 “Tulipan Residence”, Mjull Bathore!

Mjull Bathore, Tiranë
 • €155,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 91
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45879
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ”Tulipan Residence”, Mjull Bathore!

Rezidenca po ndertohet sefundmi buze autostrades Tirane-Elbasan me shumellojshmeri vilash dhe apartamentesh.

Pozicionimi mes natyres dhe vendosja e godinave ne harmoni te plote me dinamiken e terrenit garanton nje jetese te shendetshme ne secilen pjese te rezidences.

Apartamenti qe disponojme ka siperfaqe totale 91.03 m2 dhe siperfaqe te perbashket 15.03 m2.

Organziohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1700 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest