Jepet Zyre me Qira, Prane Qendres

  • €840/muaj
Qendër, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Zyre me Qira, Prane Qendres

Qendër, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €840/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 87 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31842
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet zyre me qera, prane Sheshi Skenderbej, tek Lidhja e Shkrimtareve, Rruga Kajo Karafili.
Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me hyrje nga rruga kryesore.
Dizenjim modern eko-industrial open space, me 4 ambiente (2 zyrat me air-kondicionim autonom, nje zyre per arkiv/mini-bar, nje kend per prezantime/trajnime, nje kend per rrobat dhe dollape individual, 1 tualet).
Cmimi eshte 840 euro bruto.
Lirohet ne daten 22 Janar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj