Okazion! Shitet apartament te Kodra e Diellit 1

 • €179,000
Kodra e Diellit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje

Okazion! Shitet apartament te Kodra e Diellit 1

Kodra e Diellit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €179,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 160
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35706
 • ID Prones

Përshkrim

Okazion, shesim super apartament me cmim kliering ne zonen e Kodres Diellit 1.

Apartamenti organizohet ne 2+1 me 2 tualete dhe verande, ne katin perdhe. Apartamenti ka siperfaqe totale 210 m2, prej te cilave 138. m2 eshte siperfaqe bruto e apartamentit dhe 72 m2 siperfaqe kopshtit. Orientimi i apartamenti eshte lindje-perendim.

Apartamenti eshte ne faze pllake dhe eshte i banueshem ne muajin tetor.

Per cdo pyetje mos nguroni te kontaktoni!

Property Invest

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj