Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Komuna Parisit

 • €400/muaj
21 Dhjetori, Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Ish Ekspozita, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Komuna Parisit

21 Dhjetori, Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Ish Ekspozita, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31562
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Komuna Parisit, prane rrethrrotullimit.

Apartamenti ka siperfaqe 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje kompleksi .

Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar , mjafte te qete dhe me shume facilitete perreth .

Apartamenti ka ndricim gjate gjithe dites.

Disponon vendparkim.

Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, por mund te mobilohet ne varesi te kerkeses se klientit.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj