JEPET ME QERA APARTAMENT2+1+2 , RRUGA TEODOR KEKO

 • €500
Astir, Tiranë
Për Qira

JEPET ME QERA APARTAMENT2+1+2 , RRUGA TEODOR KEKO

Astir, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P48117
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament ne zonen e Astirit,Rruga Teodor Keko mbrapa hotel Marinaj.

Apartamenti eshte ne katine 8 te nje pallati te ri me ashensor dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore .

Apartamenti ka siperfaqe 100m2 dhe  organizohet ne dhome ndenje,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone

Cmimi eshte 500 euro ne muaj i diskutueshem

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle