Shitet Apartament 2+1+2, Colonnade Residence, Zogu Zi

Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1+2, Colonnade Residence, Zogu Zi

Zogu i Zi, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 97.3
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P41394
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 Rezidenca Colonnade, prane Zogut te Zi.

Rezidenca eshte nje nga projektet e fundit qe po ndertohet ne rrugen Dritan Hoxha shume prane qendres se Tiranes.

Ofron shumellojshmeri apartamentesh me hapesira te bollshme duke perdorur materiale dhe teknologji te fundit ne menyre qe te siguroje komoditet.

Struktura trekendore e projektit ben te mundur qe te depertoje drita ne cdo tipologji dhe orientim te apartamenteve.

Disponojme Apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 97.3 m2, siperfaqe neto 80.4 m2 dhe siperfaqe te perbashket 16.9 m2.

Apartamenti ka super Orientim Jug me diell gjate gjithe dites.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest