APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RESTORANT DURRESI.

 • €115,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RESTORANT DURRESI.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €115,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41017
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, pas restorant Durresit.

Apartamenti ka siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vitit 1998 pa ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 115000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo