SHTEPI PRIVATE NE SHITJE, MISTO MAME.

 • €160,000
Misto Mame, Tiranë
Për Shitje

SHTEPI PRIVATE NE SHITJE, MISTO MAME.

Misto Mame, Tiranë
 • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • 300
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41858
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim shtepi private ne Misto Mame.

Shtepia ka siperfaqe 120 m2 dhe oborr 300 m2 rreth saj.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet.

Cmimi eshte 160000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo