Jepet apartament 3+1 me qira ne Misto Mame

 • €400/muaj
Misto Mame, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 3+1 me qira ne Misto Mame

Misto Mame, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 107
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42730
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartment 3+1 per qira ne Misto Mame.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 3 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet ne  nje pallat te ri me ashensor me shkalle te ndricuar dhe shume te mirembajtur.

Ndodhet ne rruge kryesore prane Hotel 7777 , i pershtatshem per familje.

Lirohet me date 1 tetor.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva