APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE MISTO MAME

 • €107,000
Misto Mame, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE MISTO MAME

Misto Mame, Tiranë
 • €107,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 97
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42205
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje , rruga Besim Alla, Misto Mame, zone mjaft e qete dhe familjare.

Apartamenti organizohet ne korridor shperndares, ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete dhe nje ballkon ku te gjitha dhomat kane dalje ne ballkon.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati me ashensore dhe te mireadministruar.

Cmimi i shitjes eshte 107,000 euro.

Mos hezitoni te na kontakoni per nje vizite ne prone.

 

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle