Vile 2 kateshe per shitje ne Selite prane Universitetit Barleti

 • €330,000
Selitë, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Vile 2 kateshe per shitje ne Selite prane Universitetit Barleti

Selitë, Unaza e Re, Tiranë
 • €330,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 530
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39099
 • ID Prones

Përshkrim

Vile 2 kateshe me siperfaqe trualli 315 m2 per shitje ne Selite.

Siperfaqja e truallit eshte 315 m2 nderkohe siperfaqe ndertimore kemi 214m2

Vila organizohet ne 2 kate , me 2 ambiente ndenje , 4 dhoma gjumi , 2 lavanteri , 2 tualete , 1 verande dhe oborrin qe ka kapacitet parkimi per 4-5 makina .

Vila ndodhet shume prane Rruges Kryesore tek Universiteti Barleti .

Shtepia eshte e mobiluar ne te 2 katet .

Si truall mund te shihet me perspektive per te ardhem ne rast ndertimi te ndonje kompleksi ne vazhdimesi .

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva