Apartament 2+1 modern me qera, Rruga e Kosovareve

Komuna e Parisit, Liqeni Artificial, Rruga e Kosovarëve, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 modern me qera, Rruga e Kosovareve

Komuna e Parisit, Liqeni Artificial, Rruga e Kosovarëve, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 108 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28205
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament luksoz ne Rrugen e Kosovareve. Apartamenti eshte i areduar me arkitekt deri ne detaje, me mobilim modern dhe me punime shume cilesore. Me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Apartamenti ka siperfaqe 108m2 dhe eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, koridor shperndares, tualet, ballkon. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj