Jepet apartament per zyra me qira tek 21 Dhjetori

 • €1,800/muaj
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament per zyra me qira tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
 • €1,800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 150 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34917
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament per zyra me qira tek 21 Dhjetori, tek Rruga e Kavajes.
Ambienti ka siperfaqe 150 m2.
Ndodhet ne katin e 1 banim.
Organizohet ne 4 ambiente, tualet, ballkon te bollshem me mundesi reklamimi, dhe me 2 hyrje ne apartament.
Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.
Cmimi eshte 1800 euro neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko