Jepet apartament 3+1 per zyra tek Sheshi Avni Rustemi

 • €800/muaj
Pazari i Ri, Sheshi Avni Rustemi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 3+1 per zyra tek Sheshi Avni Rustemi

Pazari i Ri, Sheshi Avni Rustemi, Tiranë
 • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 142 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36080
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 3+1 per zyra tek Sheshi Avni Rustemi, prane Spar.
Ambienti ka siperfaqe 142 m2.
Organizohet ne 4 ambiente, ballkon, 2 tualete.
Ndodhet ne katin e 2 ne pallat te ri me ashensor.
Ambienti jepet bosh, dhe eshte i pershtatshem per zyra.
Cmimi eshte 800 euro.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo