Jepet apartament 2+1 me qera ne Astir

 • €350
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Tërhequr

Jepet apartament 2+1 me qera ne Astir

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €350

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 135 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37099
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qera ne Astir, prane  Bar Artistit.
Apartamenti ka siperfaqe totale 135 m2.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, verande 40 m2, garderob, korridor shperndares.
Ndodhet ne katin e 1 banim ne pallat te ri me ashensor, ose ne katin e 3 teknik.
Apartamenti eshte i investuar dhe totalisht i mobiluar.
Cmimi eshte 350 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani