Jepet apartament i investuar 2+1 me qera tek Ish Ekspozita

 • €500
Ish Ekspozita, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament i investuar 2+1 me qera tek Ish Ekspozita

Ish Ekspozita, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 120 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37069
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament i investuar 2+1 me qera tek Ish Ekspozita.
Apartamenti ka siperfaqe 120 m2.
Ndodhet ne katin e 4 banim, te fundit, ne pallat ekzistues pa ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, 2 ballkone.
Apartamenti eshte i sapo investuar totalisht dhe jepet i mobiluar.
Cmimi eshte 500 euromuaj i diskutueshem.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo