APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, SHKOLLA 4 DESHMORET.

 • €127,000
Selvia, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, SHKOLLA 4 DESHMORET.

Selvia, Tiranë
 • €127,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 102
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28101
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 tek Selvia, prane gjimnazit Partizani dhe shkolles 4 Deshmoret.

Apartamenti ka siperfaqe 102 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2012.

Apartamenti organizohet nga korridor i bollshem i cili ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit, dy tualetet, ballkon i madh, dhome ndenje dhe kuzhine.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo