Jepet apartament 2+1 Luksoz me qira tek Rezidenca “Kodra e Diellit”

 • €650/muaj
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Qira

Jepet apartament 2+1 Luksoz me qira tek Rezidenca “Kodra e Diellit”

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 94
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41832
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet super apartament 2+1 i arreduar ne menyre bashkekohore me qira tek Rezidenca ”Kodra e Diellit”

Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh dhe te bollshem , ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumi, tualeti dhe ballkonet.

Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt dhe ndodhet ne nder rezidencat me prestigjoze ne kryeqytet.

Mundesi marrje parkimi me cmim extra.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva