APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHKOLLA E BALETIT.

 • €490/Muaj
Shkolla e Baletit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHKOLLA E BALETIT.

Shkolla e Baletit, Tiranë
 • €490/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41838
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament, prane shkolles se baletit.

Apartamenti ka siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 10, jo te fundit, te nje pallati te ri me ashesnor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti lirohet ne 15 Shtator.

Cmimi eshte 50000 leke.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo