Shitet apartament 2+1+verande ne Shkoze.

 • €170,000
Shkozë, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+verande ne Shkoze.

Shkozë, Tiranë
 • €170,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 81
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45811
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+verande ne Shkoze.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 80.8 m2, siperfaqe neto 71.2 m2, siperfaqe e perbashket 9.6 m2 dhe siperfaqe verande 80.8 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe verande.

Ndodhet ne katin e 4.

Cmimi i shitjes 170.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest