HOTEL NE SHITJE/QERA, RADHIME.

Vlorë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

HOTEL NE SHITJE/QERA, RADHIME.

Vlorë

Vështrim i përgjithshëm

  • 24
  • Dhoma
  • 27
  • Tualete
  • P28221
  • ID Prones

Përshkrim

Super hotel me qera ne jug te Shqiperise ne Radhime.

Hoteli ndodhet buze detit. Eshte i organizuar ne 4 kater kate.

Permban 17 dhoma dhe 7 suita, restorant, bar, beach bar, si dhe 200 shezllon.

Eshte i investuar dhe me nje xhiro te kenaqshme.

Cmimi i qerase eshte 10000 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo