APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ISH-PROFARMA.

 • €132,000
Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ISH-PROFARMA.

Xhamlliku, Tiranë
 • €132,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46474
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, prane xhamllikut, tek ish Profarma.

Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 132000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo