Shitet super apartament 3+1+2 Rezidenca Skenderbeg, Qender!

 • €470,000
Qendër, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super apartament 3+1+2 Rezidenca Skenderbeg, Qender!

Qendër, Tiranë
 • €470,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 162
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P44086
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 3+1+2 Rezidenca Skenderbeg, Qender!

Rezidenca eshte nje nga projektet me te reja qe po ndertohet ne rrugen Reshit Collaku ne qender te Tiranes.

Apartamenti qe disponojme ka siperfaqe totale 162.4 m2, siperfaqe neto 135.7 m2 dhe siperfaqe te perbashket 26.7 m2.

Ndodhet ne katin e 6 te objektit.

Apartamenti disponon dhe post parkimi.

Cmimi i shitjes 2590 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest