Apartamenti 3+1 me qera , Bulevardi Barjam Curri

Pallati me Shigjeta, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartamenti 3+1 me qera , Bulevardi Barjam Curri

Pallati me Shigjeta, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 165
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28623
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 3+1 tek Bulevardi Barjam Curri tek pallati me Shigjeta. Apartamenti zoteron nje siperfaqe prej 165m2 ,

Apartamenti eshte i kompletuar me kushte bashkohore .

Prona orgabizohet ne dhome ndenje , 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Per me shume informacion na kontaktoni !

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko