APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI

  • €700/muaj
Kompleksi Delijorgji, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI

Kompleksi Delijorgji, Tiranë
  • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • P39654
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 + 2 me qera tek Kompleksi Delijorgji.

Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2 neto dhe eshte i organizuar ne dhome ndene dhe kuzhine, ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.

Ndodhet ne katin e 6-te, pallat i mireadministruar.

Cmimi i qerase eshte: 700 euro dhe garanci: 1500 euro.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle