APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, INXHINIERIA E NDERTIMIT.

 • €81,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, INXHINIERIA E NDERTIMIT.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €81,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 57
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42272
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1, prane inxhinierise se ndertimit.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe 57m2.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ideal per banim, por dhe per biznese te ndryshme si zyre, parukeri, klinike etj.

Cmimi eshte 80000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo