Apartament me pamje fantastike, Sarande

 • €105,000
Sarandë
Për Shitje Tërhequr

Apartament me pamje fantastike, Sarande

Sarandë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 78 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27266
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 me pamje fantastike ne Sarande.

Apartamenti ka siperfaqe totale 78m2 dhe eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, tualet, ballkon. Ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri te mireadministruar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj