Apartament Luksoz 1+1 me qera, Square 21

 • €800/muaj
21 Dhjetori, Ish Parku, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament Luksoz 1+1 me qera, Square 21

21 Dhjetori, Ish Parku, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38230
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament Luksoz 1+1 me qera, Square 21.
Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim te kompleksit.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon, korridor.
Apartamenti eshte i investuar deri ne detajin me te vogel dhe jepet totalisht i mobiluar.
Cmimi eshte 800 euromuaj.
Lirohet ne daten 15 Janar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani