APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 NE SHITJE, RRUGA E BOGDANEVE.

 • €300,000
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 NE SHITJE, RRUGA E BOGDANEVE.

 • €300,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35604
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament luksoz 3+1+2  ne shitje, ne rrugen e Bogdaneve shum prane me qendren e Tiranes.

Me nje siperfaqe prej 138 m2 siperfaqe te brendeshme dhe 150 m2 siperfaqe totale.

Apartamenti ndodhet në katin e fundit të një pallati 7-katësh, pranë çdo sherbimi dhe çdo infrastrukture të nevojshme, vetëm 850 m larg qendrës së kryeqytetit.
Sipërfaqja 138 m2 e apartamentit, është e organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhome për studio/ dhomë gjumi/ përdorim tjetër, një kuzhinë e veçuar nga salloni i ndenjes, 2 tualete (ndër të cilët, njëri është me ajrim natyral), një depo dhe një ballkon.Së fundmi, apartamenti është rikonceptuar, me një investim total prej 150,000 euro, ku ndër të tjera, janë kryer instalime të reja elektrike, hidraulike dhe mekanike, duke përdorur materiale bashkëkohore dhe pajisjet më të reja. Disa prej këtyre punimeve, listohen si më poshtë:
• Parket dru masiv I cilësisë më të lartë në treg, në të gjithë sipërfaqen (Merbau)
• Termoizolim i të gjithe mureve dhe tavanit
• Sistem qendor kondicionimi i markës Galletti
• Sistem kondicinimi rezerve me kaldajë
• Dalje për sistem me panel diellor për ngrohje dhe mundësi prodhim energjie
• Sistem i pastrimit dhe filtrimit të ujit
• Dritaret d/alumini dhe xhama termik
• Sistem i ndricimit emergjent me 8 ore autonimi
• Tualetet dhe pajisjet të një cilësie shumë të lartë
• Muret të veshur me letër murale shumë cilësore
• Dyert dru masiv cilësi e parë
• Mobilimi i sallonit, kuzhinës dhe dhomave të gjumit – të gjitha të reja dhe të një cilësie të lartë.
• Tarracë e shfrytëzueshme, e investuar dhe shtruar me pllaka
• Fshese qendrore me korrent

Apartamenti vjen së bashku me një garazh nëntokesor për 2 automjete, I cili është I lyer së fundmi dhe I shtruar me pllaka, si dhe i aksesueshëm direkt me ashensorin e pallatit.I  paisur me certifikate pronesie.

Per me teper informacione mund te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo