APARTAMENT 3+1 ME QIRA, KOMPLEKSI TOUCH OF SUN.

 • €1,400/muaj
Rruga e Elbasanit, Sauk i Ri, Sauk i Vjetër, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1 ME QIRA, KOMPLEKSI TOUCH OF SUN.

Rruga e Elbasanit, Sauk i Ri, Sauk i Vjetër, Tiranë
 • €1,400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 186.3
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P26086
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira super apartamenti, tek Kompleksi Touch of Sun.

Apartamenti ka siperfaqe 186.3 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte.

Eshte i organizuar ne :

~Kuzhine , dhome ndenje,

~Tualet,

~Verande,

~3 dhoma gjumi,

~Vendparkimi.

Kompleksi Touch of Sun eshte nje kompleks rezidencial modern.
Ndodhet vetëm 0.5 km nga qendra tregtare TEG dhe 3 km nga qendra e Tiranes.
Kompleksi rezidencial permban nje pishine verore, kinema, bar dhe cdo facilitet te nevojshem.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo