APARTAMENT 3+1 ME QERA, BLLOKU.

 • €650/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1 ME QERA, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 93
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37078
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1 me qera ne ish-Bllok.

Apartamenti ka siperfaqe 93 m2 te brendshme dhe ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues te mirembajtur.

Organizohet ne korridor shperndares, 2 dhoma gjumi, dhome ndenje , kuzhine e vecante, tualet me dritare.

Cmimi eshte 650 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo