Apartament 2+1 per shitje ne Yzberisht tek Big Market

 • €85,000
Astir, Yzberish, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1 per shitje ne Yzberisht tek Big Market

Astir, Yzberish, Tiranë
 • €85,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 108
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37442
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe 108m2 ne Yzberisht .

Apartamenti organizohet ne nje holl te madh , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon .

Apartamenti eshte i gjithi shume i investuar me te gjitha elektroshtepiaket dhe mobiljet e reja .

Orientim Veri-Jug .

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor .

Kati i 2

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva