VILE LUKSOZE PER SHITJE REZIDENCA KODRA DIELLIT!

 • €590,000
Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

VILE LUKSOZE PER SHITJE REZIDENCA KODRA DIELLIT!

Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €590,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 390
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29725
 • ID Prones

Përshkrim

Vilë në shitje rezidencën Kodra e Diellit e projektuar me arkitekturë moderne dhe materiale me cilësi të lartë të kombinuara me pamje panoramike dhe mjedis të shëndetshëm që ofrojnë një përvojë unike të jetesës luksoze.

Vila eshte e organizuar ne tre kate . Në katin e parë kemi një dhomë gjumi, sallon, një dhomë lavanderi, një sauna, një verandë dhe një pishinë.

Në katin e dyte  nje sallon , një kuzhinë të veçantë, dy tualete dhe një verandë.Dhe ne Katin e trete  tre dhoma gjumi, një tualet, një depo dhe një ballkon.

Vila eshte ne shitje e mobiluar pjeserisht.

Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest