APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHKOLLA E BASHKUAR.

 • €73,000
Shkolla e Bashkuar, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHKOLLA E BASHKUAR.

Shkolla e Bashkuar, Tiranë
 • €73,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37812
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 perballe shkolles se bashkuar ne rruge kryesore.

Apartamenti ka siperfaqe 68 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dy dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, depo, tualet dhe 2 ballkone.

Orientim Jug, Lindje.

Cmimi eshte 73000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo