Shitet apartament tek Stadiumi “Air Albania”

Liqeni Artificial, Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament tek Stadiumi “Air Albania”

Liqeni Artificial, Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Dhoma
  • 3
  • Tualete
  • 255
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40126
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 255m2 tek Stadiumi Air Albania .

Apartamenti eshte i perfunduar dhe organizohet ne hapsira te bollshme dhe mund te ndahet edhe ne 2 apartamente.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim shume cilesor te vitit 2023 , me izolim termik , akustik , cilesi e larte ndertimi.

Mundesi ndarje ne 2 apartamente 2+1.

Zone elitare , Cmim fantastik.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva