APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHALLVARET.

 • €1
Shallvaret, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHALLVARET.

Shallvaret, Tiranë
 • €1

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 125
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44465
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje, prane Shallvaret.

Apartamenti ka siperfaqe 125 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Orientimi Jug, Perendim.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo