APARTAMENT 2+1 ME QERA, QENDER.

 • €500/muaj
Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, QENDER.

Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37437
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1, prane Neptunit ne qender.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon te gjate.

Cmimi eshte 500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo