APARTAMENT 1+1 ME QERA, FUTUREHOME RESIDENCE.

 • €480
Astir, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 1+1 ME QERA, FUTUREHOME RESIDENCE.

Astir, Tiranë
 • €480

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46057
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 1+1 te mobiluar, ne Astir, residenca FutureHome.

Apartamenti ka siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne nje objekt te ri te mireadministruar.

Organizohte ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 50000 leke.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo