Shitet apartament 3+1+2+verande Twister Palace, Don Bosko.

 • €164,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1+2+verande Twister Palace, Don Bosko.

Don Bosko, Tiranë
 • €164,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 111
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46354
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2+verande Twister Palace, Don Bosko.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 107.52 m2, siperfaqe neto 92.35 m2, siperfaqe te perbashket 15.17 m2 dhe siperfaqe verande 3.19 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Ndodhet ne katin e 9 te objektit.

Cmimi i shitjes 1500 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest