APARTAMENT 2+1 ME QERA, BLLOKU.

 • €675
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
 • €675

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37631
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 2+1 me qera, ne Bllok, rruga Sami Frasheri.

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodeht ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 79000 leke ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo