APARTAMENT 1+1+GARAZHD ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

 • €400/muaj
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1+GARAZHD ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30593
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 1+1+garazhd, tek koshti botanik, prane Xhamise.

Apartamenti ka siperfaqe 65 m2 dhe verande 20 m2.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne nje rezidence te ndertuar ne vitin 2015.

Totalisht i mobiluar dhe investuar.

Super pamje te qytetit.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo